Stáhněte si zdarma e-book, který vám odhalí kouzlo telepatické komunikace.

Získáte jednoduché, ale maximálně účinné kroky, díky kterým budete zažívat ve svém životě více svobody.

E-book je tematicky členěný, abyste mohli jednotlivé kroky rovnou aplikovat v praxi.

E-book už má své první nadšené čtenáře!

Tenhle e-book by se klidně mohl jmenovat „Základní škola svobody“. Po svobodě prahne každý, ale málokdo už ví, co a jak dělat, aby jí opravdu dosáhl. A Luččin e-book vám ukáže, odkud začít. Je to úžasně čtivý a skutečně inspirativní text. Dostanete až neuvěřitelně prosté a jednoduché tipy, ovšem maximálně účinné a jednoduché! Nevydržela jsem to, a začala jsem některé věci ve svém životě měnit, ještě než jsem e-book dočetla. A víte co? Fakt mě to baví, a hlavně – funguje to! Takže pokud také nevíte, kudy do toho, teď už to víte. 🙂

Lucie Koubek, jazyková konzultantka, www.luciekoubek.cz

Lucie Koubek, jazyková konzultantka, www.luciekoubek.cz

Luckine Inšpiratívne cesty k slobode sú pohladením mojej čitateľskej duše. Keď som sa začítala do stránok týchto útlych, ale o to hodnotnejších e-knižiek, v hlave mi rezonovala otázka: „Ako môže autorka písať s tak prekvapivou nehou a vrúcnosťou?“ Mala som pocit, že každou vetou sa prihovára priamo ku mne a rieši práve moje životné výzvy. Po prečítaní prvého diealu som sa zavrela na týždeň doma a vyniesla som z nášho malého bytíku 10 veľkých preplnených tašiek nepotrebností. Po návale novej energie, ktorá nasledovala vzápätí, som sa vydala na cestu vnímania samej seba, svojich myšlienok, pocitov a emócií. O čo viac som čistila svoje vnútro, o to viac som rozumela svojmu dieťatu (svojej malej dcérke a takisto dieťatu vo mne). Lucka sa dokázala cez svoje e-knihy ku mne priblížiť ako žena, ako mama, ako terapeutka, ako verná priateteľka. Luci, ďakujem! K Tvojim dielkam sa budem vracať vždy, keď vybočím z cesty, ku ktorej si ma inšpirovala. A na ich čítanie sa vrhnem s radosťou, pretože dnes už viem, že cesta k slobode začína práve ňou.

Andrea Kováčová, zakladatatelka projektu Čo dokáže mama, www.andreakovacova.sk

Andrea Kováčová, zakladatatelka projektu Čo dokáže mama, www.andreakovacova.sk

Byl jsem požádán o referenci, protože Lucii zajímal pohled muže. Jelikož jsem nevěděl, co znamená slovo reference, musel jsem se podívat do wikipedie. Tak jsem se dočetl, že je to z latiny a znamená odkaz na něco, zpráva o něčem. Kdybych se měl držet tohoto překladu, tak bych vřele doporučil i další díly e-booku nejen ženám, ale i mužům. Jsou sice psané o ženách, ale kolik mužů si uvědomilo a přijalo to, že jsou muži? Já jakožto muž jsem si uvědomil, že nejen úklid místnosti, mimochodem ten se mi moc nedaří, je důležitý, ale také úklid ve svém nitru. Co mi osobně přineslo čtení e-booku? Přinejmenším zamyšlení se sám nad sebou, ptám se sám sebe ani ne tak proč jsem si vybral mužskou roli, ale co to pro mne znamená být mužem. Děkuji lidem, kteří jsou jako Lucie, a chtějí tím, že popisují svou cestu, ukázat lidem, že nic není nemožné a všechno záleží jen a jen na našem postoji. Vřele doporučují přečíst si nejen e-booky, ale i Lucčiny stránky.

Leopold Pieczka, děda, důchodce, který dělá to, co ho baví, a ne to, co musí
Leopold Pieczka, děda, důchodce, který dělá to, co ho baví, a ne to, co musí
Zdarma – Koupit