PŘIHLÁŠKA DO ONLINE KURZU

Barevná cesta k porozumění na 9 týdnů

NÁKUPEM ZÍSKÁTE:

9 online setkání v prostředí GoogleMeet. Setkáme se živě v kruhu dalších kreslících maminek. Každá maminka bude mít pohodlí svého domova a přitom budeme násobit účinek kreseb společným kreslením.
HODNOTA 10 800 Kč
Čtyři speciální videa. Ve videích vám předám vše, co jsem se za devět let praktikování intuitivní kresby dozvěděla. Na základě těchto informací se můžete rovnou pustit do svých prvních kreseb.
HODNOTA 850 Kč
Průvodce intuitivní kresby krok za krokem plus dvě mandaly. Průvodce vás povede úkoly, abyste se mohly s důvěrou pustit do kreslení.
HODNOTA 250 Kč
Nahrávku meditace ve formátu MP3. Tato meditace vás skvěle naladí před samotným kreslením.
HODNOTA 80 Kč
Jeden intuitivní obrázek na vámi zadané téma. Obrázek nakreslím na společném setkání a zašlu vám ho na vaši e-mailovou adresu.
HODNOTA 500 Kč

Děkuji vám za důvěru a těším se na společnou cestu, díky které porozumíte více sobě i svému dítěti.

Lucie Vlachopulosová foto

30denní garance vrácení peněz

Pokud do třiceti dnů od obdržení videí a bonusů zjistíte, že vám intuitivní kresba nic nepřináší, napište mi. Vrátím vám peníze.

Navíc s prvními dvaceti z vás, které zaplatíte za kurz, se setkáme na živém kreslení v kruhu v Uherském Hradišti.

Cena pro vás 4980

(Ceny ve formuláři si nevšímejte, pro vás platí cena 4980 Kč 🙂 )

Vyplňte prosím fakturační údaje:

Fakturační údaje:
Celkem k úhradě: 5 000 Kč

Co o společném kreslení řekly maminky:

„Díky Lucčině intuitivnímu kreslení jsem udělala obrovský krok v životě. Krok od toho, obracet se neustále někam o radu, k tomu, obrátit se konečně sama na sebe...“

Petra Princová

"Skrze kresbu přišlo uzdravení ze zdravotního problému. Přišla i komunikace s novou bytostí, která se k nám chystala zrodit. S mým posláním. To že si nyní důvěřuji, naslouchám sama sobě, svým pocitům, nacházím odpovědi na své otázky, za to vše Lucii vděčím. Přeju Vám na této barevné cestě hodně štěstí a lásky. Protože to, o čem jsem hluboce přesvědčena, je to, že to dokáže úplně každý.“

Dagmar Hradská, autenticky.blogspot.cz
Dáša Hradská

 „Ještě dva týdny po malování ke mně přicházely informace týkající se kresleného tématu a „řešily se“. S intuicí pracuji už spoustu let, ale skupinová práce s kresbou mě nadchla a velmi obohatila. Děkuji za tuhle zkušenost. Navíc Lucie je skvělý průvodce, který ví, co dělá. Doporučuji zažít na vlastní kůži.“

Věra Pospíšilová