(obrázek kompas)

Chcete porozumět sami sobě i svým blízkým?

Přestáváte věřit na náhody?

Chcete tvořit, ale máte pocit, že jste nebyli obdařeni talentem ?

Dřív jsem si nebyla jistá sama sebou a hledala jsem odpovědi na své otázky všude, jen ne u sebe. Teď už vím, že je můžu najít sama. Ukážu vám, co jsem se naučila. Díky tomu můžete hledat odpovědi na své otázky sami!

Pokud:

 •  si lámete hlavu nad tím, jak je možné, že někteří lidé dokážou nacházet odpovědi na své otázky sami,
 •  věříte, že na každou otázku existuje odpověď,
 •  chcete konečně porozumět sami sobě, svým dětem a zvířecím přátelům,
 •  jste ve stresu a potřebujete zklidnit svou mysl,
 •  lákají vás pastelky, ale považujete za ztrátu času jen tak „čmárat“,

něco pro vás mám!

Intuitivní kresbou k sobě sama i k druhým

E-book, pracovní sešit a meditace

Intuitivní kresba převádí na papír emoce, vztahy, zdraví a různá témata, která těžko převádíme do slov.

Můžete si ji představit jako jakýsi neviditelný telefon, který vás spojí s vaší duší nebo nejvyšší formou vědomí.

Zázračné spojení, které přináší odpovědi na vaše otázky, posílá léčivé paprsky a pomáhá plnit vaše přání.

Kouzelný vypínač, který vás jedním stisknutím naladí na správnou vlnu. Přirovnám ji k elektřině. Chápete, jak přesně funguje? Já ne. Vím ale, že stačí zmáčknout vypínač a rozsvítí se světlo. Stejně funguje i intuitivní kresba. Stačí začít kreslit a věci se před vámi najednou vyjasní. 

Moc ráda bych vám vše vysvětlila podrobně. Jenže ani při sebelepší vůli nedokážu rozumem vysvětlit, jak intuitivní kresba přesně funguje. Je to jako snažit se vám vysvětlit, jak u nás dnes voněla grilovaná zelenina. Napíšu vám, jak ji vnímají ti, kteří procesem už prošli. Zaposlouchejte se do jejich slov.

Prostřednictvím kresby jsem se spojila se svou duší, se svým pravým já. Zázrak nastal, když jsem hlas svojí duše začala následovat. Dokázala jsem překonat překážky, které jsem doposavad překonat nedokázala. Skrze kresbu přišlo uzdravení ze zdravotního problému. Přišla i komunikace s novou bytostí, která se k nám chystala zrodit. S mým posláním.

Dagmar Hradská

Kreslila jsem obrázek na vztah s mým kamarádem, se kterým jsem nekomunikovala několik měsíců. Při kreslení jsem cítila, že vztah je vyčištěný. A mé pocity, že už k sobě s mým kamarádem nechováme zášť, se ukázaly být správné. Dva dny po nakreslení obrázku mi napsal a pozval mě na dovolenou. Myslím, že to je více než jen pouhá náhoda.

Simona Lukšíková

 

Říkáte si, k čemu intuitivní kresba?

Intuitivní kresba se stane vaším přítelem, rádcem i lékařem.

Přejete si něco? Nakreslete to!

Trápí vás něco? Nakreslete to!

Má vaše dítě kašel? Vykreslete to!

Nevíte si rady? Zas a znova kreslete!

Jsem nadšená, že intutivní kresba funguje na malé bolístky stejně jako na velké bolesti. Slova těch, kteří cestou k uzdravení skrze intuitivní kresbu prošli, mě vždy nadchnou!

Po docela krátké době jsme oba zjistili, že všechny problémy, strachy a starosti pomalu vyprchávají, o zdravotní stránce ani nemluvím.

Lucie a Toník Maderičovi

Obrázek a energie do něj vložená a její nacítěná doporučení sedí jak poklice na hrnec. Už nyní mé tělo ví, že je vše v pořádku, že vše se vydává správným směrem k uzdravení.

Katka Švejcarová

Ale néé, už slyším vaše argumenty!

 •  Já to určitě nedokážu!
 •  Vždyť ani neumím pořádně držet pastelku!

V tom případě vás zklamu. Dokážete to! Dokáže to totiž každý. Je to jako chůze, stačí začít. Takže konec výmluv. Jde se na to!

Klíčové bylo začít. Vůbec zkusit, že i já mohu kreslit, přestože jsem uvízla v první třídě u kreslení domečku, stromečku a postaviček. Dát důvěru tomu procesu, v němž duše dostane prostor… To stačí. Všechno ostatní se začalo dít samo. Třeba spojení s tím, co je opravdu důležité, péče o ty aspekty, které opečovat potřebují, naučit se přijímat a respektovat přicházející odpovědi apod.

Dagmar Hradská

V e-booku Intuitivní kresbou k sobě sama i k druhým se dozvíte:

 •  Co je intuitivní kresba, k čemu se používá a jaké jsou její zásady
 •  Co mi přináší a jak může obohatit i váš život
 •  Jak můžete i vy začít
 •  Jak porozumíte obrázku
 •  Jak můžete pracovat s obrázkem
 •  Jaké jsou možné překážky a jak je překonáte

Možná pořád ještě váháte a nechcete kupovat zajíce v pytli. Rozumím vám!

Proto vám prozradím, co vás čeká na 93 stranách e-booku.

 •  Přesný postup, jak můžete kreslit
 •  Druhy intuitivních obrázků a jak je využijete ve svůj prospěch
 •  Rady a tipy, které vám celý proces usnadní
 •  Konkrétní ukázky práce na obrázku s výkladem
 •  Cvičení na rozvíjení intuice
 •  Navíc vás celým e-bookem budou provázet zkušenosti těch, kteří intuitivní kresbu využívají

Ptáte se, co je na tom tak úžasného?

Na jednom místě naleznete všechny potřebné informace spolu s inspirativními zkušenostmi těch, kteří kresbu využívají. Díky tomu můžete sami kreslitnacházet odpovědi na své otázky a chápat souvislosti v širším měřítku.

Zajímá vás, co je na samotné intuitivní kresbě tak úžasného? 

 •  Obrázek je unikátní dílo vzniklé na míru přímo vám.
 •  Intuitivní kresba má ohromnou sílu. S její pomocí můžete docílit uzdravení, pochopení vztahů, situací…
 •  Není nic, co byste intuitivní kresbou nemohli podpořit.
 •  Vzkaz k obrázku v sobě nese hodnotné informace, díky kterým pochopíte, co doposud zůstávalo skryto.
Stejně jako budete kreslit z jiného důvodu a v jiné náladě, budete taky kresbu jinak vnímat. Jiné je to, když chcete relaxovat, jiné zase, když se chcete uzdravit a pochopit. 

U intuitivního kreslení si nic nevytváříte hlavou – myslí –, ale mluví duše, je to takové přesné vnitřní vyjádření, vyjádření srdcem. Člověku se otvírá to, co bylo hluboko skryto. Už samotná meditace, napojování se na daný problém, velice uvolňuje a dodává duši klid a mír. Toto zdánlivě obyčejné kreslení pastelkami velice obohacuje život. Objevují se cesty z nitra, které jsou nám jasnější, srozumitelnější a které se rozplétají do pochopení.

Veronika Hladišová

Chcete se podívat, co na vás čeká?

Kliknutím na obrázek si zobrazíte detailní obsah a ukázku e-booku.

Sama jsem před lety netušila, jak mocný nástroj držím v rukou. Když jsem ale čekala naše první dítě a kreslila s ním téma porodu a péče o miminko, otevíraly se přede mnou nedotčené brány a netušené možnosti. Komunikovala jsem se synem pomocí obrázků. Malovala jsem, jak se mu v břiše daří. Vymalovali jsme náš porod, kojení, spokojené a šťastné miminko.

S obrázky jsme vyrazili do porodnice. Náš syn přicházel na svět v místnosti, která nesla energii ze všech těch obrázků a společných chvil, které jsme spolu prožívali dlouho před porodem. Všechno se událo přesně tak, jak jsme si to vymalovali a vysnili ještě před porodem. A já pochopila, že intuitivní kresba je zázračný nástroj, díky kterému můžete podpořit i ty nejsmělejší plány, sny a vize. 

Vše na jednom místě!

To vše vám teď nabízím formou e-booku

Intuitivní kresbou k sobě sama i k druhým

za cenu 990 Kč.

 Možná se teď ptáte, jestli to není hodně za elektronickou knihu. Naprosto vás chápu.

Na tištěné knihy nedám dopustit, možná právě proto pro mě tento e-book není obyčejnou elektronickou knihou, ale uceleným kurzem, ve kterém vám předám všechno, co o kreslení intuitivních obrázků vím.

Mohla bych pořádat kurzy, ale přemýšlejte se mnou:

Přihlásili jste se na kurz, ale zrovna vám onemocnělo dítě. Je to daleko, takže budete muset strávit spoustu času na cestách a navíc dát nemalé peníze za dopravu. Po pár hodinách kurzu už budete unavení a nebudete mít náladu kreslit v jeden den víc než jedno téma a plnit rozličné úkoly.

Takže už víte, jaké jsou výhody?

 • Čas a místo kreslení určujete vy sami
 • Šetříte čas a peníze

Pořád si nejste jistí, jestli je to právě pro vás? Tady je má odpověď!          

14denní garance vrácení peněz. Pokud po přečtení e-booku zjistíte, že informace z e-booku nevyužijete a že postupy a tipy v něm obsažené pro vás nemají žádnou hodnotu, napište mi a já vám vrátím cenu e-booku v plné výši zpět.

Málem bych vám zapomněla říct, že k e-booku dostanete zdarma čtyři skvělé bonusy v celkové hodnotě 1040 Kč!

Bonus č. 1

ZDARMA: Pracovní sešit v hodnotě 250 Kč

Tento pracovní sešit vás provede intuitivní kresbou krok za krokem. Navíc v něm najdete dvě mandaly, které čekají jen na to, až je obléknete do slušivých barev.

Bonus č. 2

ZDARMA: E-book Intuitivní kresba v otázkách a odpovědích v hodnotě 250 Kč

Přečetli jste e-book, kreslíte podle něj, ale přesto vás ještě napadají otázky? Právě proto vznikl tento e-book. Najdete v něm otázky těch, kteří se pustili do kreslení, a moje odpovědi.

Pokud přesto budete mít otázku, která není součástí tohoto e-booku, neváhejte mě kontaktovat. Vaši otázku zodpovím a je víc než pravděpodobné, že se právě ona stane součástí aktualizované verze e-booku.

Bonus č. 3

ZDARMA: Nahrávka meditace ve formátu MP3 v hodnotě 90 Kč

Tato meditace vás skvěle naladí před samotným kreslením. Stačí zmáčknout „play“ a vaše hra s barvami může začít.

Bonus č. 4

ZDARMA: Doživotní aktualizace e-booku i jeho bonusů  v hodnotě 450 Kč

Na svých cestách se posouváme stále kupředu a já vám garantuji, že když udělám v e-booku výrazné změny, případně e-book doplním o nové poznatky, získáte ode mě aktualizovanou verzi e-booku úplně zdarma.

Možná už potřebujete jen ujištění, že skutečně zvládnete kreslit, když jste na základní škole skončili u kreslení domečků. Vím přesně, jak se cítíte. Cítím se stejně, když se pouštím do něčeho nového. Stejně se cítili i ti, kteří se pustili do kresby intuitivních obrázků. 

Tady jsou jejich slova:

Miluji pastelky a barvy. Telepatie a intuice mě vždy přitahovala. Před prvním přečtením e-booku jsem ovšem netušila, jaký poklad právě “držím v rukách.” Lucie mě přirozeným způsobem a srozumitelně zasvětila do tajů citlivého a silného nástroje. Dokázala jsem tak překonat počáteční pochyby a strachy a začala prvním obrázkem. Moc mi pomohl způsob naladění před kresbou. Velmi jsem ocenila její vlastní zkušenosti a zkušenosti ostatních. E-book zodpovídá na všechny otázky, která vás v průběhu napadnou. A jako třešinkou na dortu je pracovní sešit, který je součástí e-booku. Úžasně kreativní, inspirující a obohacený o další skvělé informace. Cítím velikou vděčnost za to, že jsem se stala součástí takového klenotu. E-book bych doporučila všem, kteří se zajímají o telepatii a intuici a hledají otázky a odpovědi u sebe samých, protože získají neocenitelný nástroj.
Pavla Polymnia, průvodkyně psích souvislostí a vztahu se psem, www.pavlapolymnia.cz

Pavla Polymniaprůvodkyně psích souvislostí a vztahu se psem, www.pavlapolymnia.cz

Chci Lucii z celého srdce poděkovat. To ona mi ukázala jakou má intuitivní kresba velkou moc. Mám to velké štěstí, že se známe osobně. A tak jsem mohla pozorovat, s jakým zaujetím, pílí, pozorností kreslila a hledala odpovědi, když naše rodiny společně trávily dovolenou. V té době jsem to pouze zkoušela. Trochu jsem si s tím hrála. Bylo to zajímavé. Žádné extra výsledky, ale také mě ta touha kreslit neopouštěla, tak jsem v tom pokračovala. Mám tendenci zkoušet, co funguje mým přátelům, ale ne vše mi v mém životě zůstane. Kresba zůstala.

V prvotním období mi velmi pomáhala zvládat emočně náročné situace, které jsem měla se svou dcerou. Uvolnění a klid, které jsem po kreslení cítila, mi bylo velkou odměnou. A také kompasem, že ta cesta, po které jdu, je správná. Postupem času jsem se osmělovala, kreslila více a více na různá témata a najednou jsem zjistila, že mi k obrázku přichází i básně. To ony se staly potvrzením toho, co Lucie píše ve svém e-booku. Svým příkladem dokládám, že vše, co Lucie píše v e-booku Intuitivní kresby je nadmíru pravdivé. Tak moc, že se to může zdát až neuvěřitelné, jak něco tak jednoduchého a prostého může přinést do života tak neobyčejné dary.

To že si nyní důvěřuji, naslouchám sama sobě, svým pocitům, nacházím odpovědi na své otázky, za to vše Lucii vděčím. To ona mi byla vzorem v tom, co všechno dokáže intuitivní kresba přinést do života. A jsem vděčná svému vedení, že bylo vytrvalé a ukázalo mi tu neuvěřitelnou rozmanitost kresby a jejích darů.

Přeju Vám na této barevné cestě hodně štěstí a lásky. Protože to, o čem jsem hluboce přesvědčena, je to, že to dokáže úplně každý. Mám možnost zažívat na kruzích intuitivní kresby, které Lucie vede, že ať přijde kdokoli, bez jakékoli zkušenosti, vždy se dokáže spojit se sebou, kreslit a dostávat odpovědi, které potřebuje. Tak pokud chcete, pusťte kresbu do svého života a on už nikdy nebude stejný. 🙂

Dagmar Hradská, autenticky.blogspot.cz

Dagmar Hradská, autenticky.blogspot.cz

Knihu o intuitivní kresbě od Lucie jsem přečetla jedním dechem. Je zajímavá, pro mě také moc přínosná. Poctivě jsem postupovala podle návodu, jak intuitivně kreslit. Nikdy jsem kreslit neuměla, takže mě moc překvapilo, jak snadné bylo podle návodu postupovat a dělat své první kresby. U některých se mi dokonce zdařilo ihned i nacítění. Intuitivní kresba mě díky tomu úplně pohltila a já se těšila, kdy zase budu moct sednout k pastelkám a kreslit! Děkuji za rozšíření obzorů a možností, jak vnímat svět kolem sebe!

Jitka Brabcová, www.adopce-donaha.infoblog.cz
Jitka Brabcová, www.adopce-donaha.infoblog.cz

Ráda bych se podělila o své zkušenosti s intuitivní kresbou. Kurzy intuitivní kresby jsou velice obohacující, vždy si s sebou odnáším spoustu příjemných zážitků a silné energie, které vnímám ještě několik dní. 8 let jsem kdysi navštěvovala ZUŠku, hodně jsem se tam toho naučila, vlastně pro mě to byla zkušenost i radost, ale teď jsem zjistila, že nedostačující. Už jen to, že po letech, když chci něco kreslit, tak mě buď nic nenapadá nebo kreslím podle předlohy a během kreslení mě to moc nebaví, tak to dokončím s pocitem: uf už to mám. Jenže intuitivní kresba to vše změnila! Mám před, během i po kreslení vždy až euforickou náladu, moc mě to baví a co je pro mě nejdůležitější, pomáhá mi. 🙂

Veronika Hladišová

E-book o využití intuitivní kresby na mne působil velmi uklidňujícím a zároveň posilujícím dojmem. Nikdy předtím jsem intuitivní kresbu nezkoušela. Přiměl mne vzít pastelky do ruky a malovat. Do té doby jsem si myslela, že neumím kreslit. Umím. 🙂 A navíc se mi v obrázcích ukázaly odpovědi na některé mé otázky. Kreslení na mne navíc působí velmi uklidňujícím dojmem, a tak děkuji Lucce, že mne naučila další techniku, jak si pomoci v obtížnějších situacích.

Petra Šimková, lektorka, koučka a průvodkyně životními změnami, www.petrasimkova.cz

Máte jasno? Skvělé! Věřím, že budete kresbou nadšeni stejně jako já!

Chcete se naučit nacházet odpovědi na své otázky?

Toužíte porozumět sami soběsvým dětem a zvířecím přátelům?

Chcete relaxovat a rozvíjet kreativitu?

Chcete zdokonalit hlas intuice?

Už nemusíte váhat! Všechna „PRO“ znáte a „proti“ žádná neexistují. Nemáte se čeho bát.

E-book se všemi senzačními bonusy můžete koupit právě teď za cenu 690 Kč. Stačí vyplnit a odeslat objednávkový formulář.

Fakturační údaje: