Jak se můžete spojit se mnou nebo s mým dítětem?

Nabízím dvě varianty: intuitivní obrázek se vzkazem a telepatickou komunikaci.

Jaký je rozdíl mezi intuitivním obrázkem a telepatickou komunikací?

Vzkaz k intuitivnímu obrázku odhalí i to, co dítě v telepatické komunikaci nedovede přesně pojmenovat (např. příčiny nemocí). Jde více do hloubky. Zatímco v komunikaci se dozvíte, „jak to vidí dítě“ a co cítí, obrázek vám řekne, „jak to ve skutečnosti je“. Navíc v sobě nese léčivé energie. Z tohoto důvodu je při komunikaci s dětmi ve většině případů nejvhodnější komplet, to je kombinace obojího.

Je to bezpečné?

Ano. Dítě se mnou totiž mluví dobrovolně. Pokud se mnou nechce mluvit, komunikace vůbec neproběhne. Nemusíte se ani bát, že mu „vlezu do hlavy“ a nějak ho ovlivním. Tohle skutečně nedokážu.

Jaká je cena služeb?

Cena se odvíjí od náročnosti (množství otázek). TELEPATICKÁ KOMUNIKACE: 600 – 900 Kč/23 – 35 eur. ZALAMINOVANÝ OBRÁZEK A4 S VÝKLADEM: 900 – 1200 Kč/34 – 45 eur. BALÍČEK SLUŽEB ZAHRNUJÍCÍ TELEPATICKOU KOMUNIKACI, ZALAMINOVANÝ OBRÁZEK S VÝKLADEM a poštovné v rámci České republiky: 1500 – 1950 Kč/57 – 74 eur. Poštovné obrázků v rámci České republiky: 80 Kč, na Slovensko: 130 Kč/5 eur.

Co ode mě budete potřebovat?

Na e-mailovou adresu mi pošlete fotku osoby, se kterou budu komunikovat, celé jméno, datum narození, místo bydliště a otázky, na které potřebujete znát odpověď. Je potřeba, aby byla fotka kvalitní a osobě bylo vidět do očí.

Co když budu mít ještě nějaký dotaz?

Vše potřebné najdete v sekci Služby, nebo mě kontaktujte na e-mailové adrese: lucie@lucievlachopulosova.cz a já vám ráda odpovím.