Chcete svému dítěti pomoci k uzdravení?

Toužíte uzdravit sami sebe?

Chcete objevit příčinu svých problémů?

Intuitivní kresba převádí na papír emoce, vztahy, zdraví a různá témata, která těžko převádíme do slov.

Můžete si ji představit jako jakýsi neviditelný telefon, který vás spojí s vaší duší nebo nejvyšší formou vědomí.

Zázračné spojení, které přináší odpovědi na vaše otázky, posílá léčivé paprsky a pomáhá plnit vaše přání.

Díky tomu můžete porozumět sami sobě, svým dětem i zvířecím přátelům.

Ceny služeb:

OBRÁZEK KRESLENÝ PASTELKAMI – zalaminovaný A4: 500 Kč/20 eur

OBRÁZEK KRESLENÝ PASTELKAMI – zalaminovaný A4 S VÝKLADEM (s přepisem do wordu): 1100 – 1300 Kč/46 – 54 eur

Poštovné zalaminovaných obrázků:

V rámci České republiky: 80 Kč

Poštovné na Slovensko: 130 Kč/5 eur

Přečetli jste si o telepatické komunikaci a intuitivním obrázku a pořád nemáte jasno, jaký je v nich rozdíl?

Obrázek se vzkazem vám řekne, „jak to je“… Navíc v sobě obrázek ponese energii, která celý proces uzdravení nebo pochopení nastartuje.

Komunikace je rozhovor a díky němu pochopíte, „jak to vidí“ osoba, se kterou komunikuji. Dostanete odpovědi na otázky z pohledu vašeho dítěte, psa nebo svého vnitřního dítěte.

Chcete vědět, jak pracovat s hotovým obrázkem?

S takto vzniklým obrazem je možné pracovat různě, podle intuice. Na zalaminovaném obrazu je možné například nabíjet vodu ve sklenici a následně pít. Já osobně doporučuji vystavit si obraz na takové místo, na kterém ho často uvidíte, nebo do ložnice, kde vám bude dělat společnost v době spánku.

Co potřebuji já od vás?

Vaše svolení
Pro děti kreslím jen se svolením jejich rodičů, pro zvířata jen se svolením majitele zvířete.

Ochotu a touhu spolupracovat
Vaše touha a snaha změnit věci k lepšímu je pro úspěch celého procesu naprosto zásadní.

Fotografii
Na moji e-mailovou adresu (mourovatykuba@gmail.com) zašlete prosím kvalitní fotografii osoby, pro kterou budu obrázek kreslit. Je potřeba, aby bylo osobě vidět do očí.

Celé jméno, datum narození a místo bydliště osoby, které budu kreslit obrázek

Téma obrázku nebo konkrétní otázky
Pro tvorbu intuitivních obrazů je možné zadat téma, na které chcete obraz vytvořit, například: zlepšení vztahů, zdraví, pomoc v situaci, s projektem apod. Není to ale nezbytně nutné. Zadání pro intuitivní obraz může být obecné. V takovém případě se vymalují přesně ty energie, které člověk nebo zvíře potřebuje.

Slova těch, kteří mých služeb využili, vydají za tisíc těch mých…

Paní Lucii jsem vyhledala kvůli naší kočičce, která se bojí lidí a bývá často vystresovaná. Hledala jsem proto odborníka na telepatickou komunikaci. Nemohli jsme natrefit na nikoho lepšího než na paní Lucii. Poté co pro naši kočičku nakreslila obrázek s komunikací, tak jsme ji začali konečně rozumět i po té vnitřní duchovní stránce. Naše vztahy se prohloubily a já konečně vím, co se nám snažila celou dobu říct. Po neuvěřitelných výsledcích s naší kočičkou jsem paní Lucii poprosila o nakreslení obrázku s výkladem i pro mě a pro mého manžela. Každý v sobě nosíme nějaký splín nebo nevyřešený problém, se kterým si neumíme v danou chvíli poradit nebo mu plně porozumět. Již od prvního e-mailu jsem cítila z paní Lucie obrovskou lásku a porozumění. Je možná zvláštní, že se to dá poznat jen z e-mailu, ale opravdu to tak je. Vždy jsem se na její zprávy těšila. Odpověď mi přišla vždy rychle a i hotové intuitivní obrázky jsem brzy obdržela. Po prvním přečtení osobního výkladu jsem měla slzy v očích. Připadalo mi, že vše, co o mně napsala, vlastně někde hluboko uvnitř sebe vím, ale potřebovala jsem to dostat na povrch. Jen díky pomoci paní Lucie jsme si s manželem uvědomili a pochopili jsme, co se v nás odehrává. Na vše jsme dostali jasnou a výstižnou odpověď a to nejkrásnější na tom je, že veškeré problémy se jakoby samy začaly řešit bez naší vnější pomoci. Někdy stačí jen některé věci pochopit a dojde k jejich uzdravení. K paní Lucii cítím velikou úctu a především vděčnost. Není den, kdy bych ji uvnitř sebe neděkovala, co pro nás udělala. Vždy se na ni ráda a s důvěrou obrátím. Děkuji!!!

Lenka, Luboš a Miuška

Z celého srdce bych chtěla poděkovat Lucii za její pomoc při mé přípravě k porodu. Žijí v zahraničí a bylo mi doktory oznámeno, že můj porod chtějí vyvolat a doporučí mi vzít epidural. Tento můj první porod jsem si vysnila jako přirozený a bez jakýchkoliv medikamentů. Takže v tuto chvíli jsem začala ztrácet půdu pod nohama a panikařit. Nevěděla jsem, jak s touto situací naložit. Požádala jsem Lucii o obrázek, který by nastínil samotný porod a jeho přípravu. Lucie byla naprosto úžasná, obrázek došel ještě v daný den a přesně seděl na to, co Adámek, náš ještě nenarozený syn, komunikoval směrem ke mně. Vybral si tento den a tuto cestu, Lucie mi vše s obrázkem objasnila…a mně se v hlavě všechny ty strachy a pochybnosti o téhle cestě začaly ztrácet. Pochopila jsem Adámka, proč si vybral právě tento způsob příchodu na svět a s naprostým respektem a láskou jsem tento způsob přijala. Lucie byla naším spojovatelem a komunikátorem mezi námi, nastavila mi klid v duši a naprostou důvěru v sama sebe. Adámka vyslechla se vším všudy. Pochopila jsem, že místo rozladění a strachu může být za vyvolávaný porod vděčná. Luci, opravdu ještě jednou moc s Adámkem děkujeme za úžasný porod. Hned bych si ho dala ještě jednou. 🙂

Kateřina, maminka Adámka

Lucku osobně neznám, nikdy jsme se neviděly a nevěděla o mně nic. Řešila jsem to, že moje roční holčička se motoricky nevyvíjí podle tabulek a v roce ještě nechodí. Poslala jsem Lucce otázky a Lucka mi zpracovala jak telepatickou komunikaci s dcerkou, tak intuitivní kresbu. Vše, co jsem se dozvěděla, mi dalo obrovský smysl, dostala jsem odpovědi a uklidnila jsem se. Dcerka je druhorozená. Mám ještě tříletého synka – s tím jsme stále jak na pupeční šňůře. Rozumíme si, známe se a opravdu vnímám, že jsme spolu. S dcerkou to bylo jiné. Pořád jsem měla pocit, že ne a ne se k ní pořádně dostat. Po datech od Lucky jsem vše pochopila a náš vztah se změnil. Jednak naše holčička začala dělat intenzivnější pokroky a za druhé konečně vnímám, že náš vztah je bez bariér – je to super pocit! To mě vedlo k tomu, abych poslala Lucce otázky i pro sebe. Řeším celý život tělo. Dostalo se mi hodně osobních odpovědí a nasměrování. Jsem za to moc vděčná, protože mi to dalo porozumění sobě samé i mé minulosti. Lucko, chci Ti moc poděkovat, ráda Tě doporučím dále (již se stalo :-)) a určitě se na Tebe zase obrátím.

Iva, maminka dvou dětí

S radostí se přidávám k rodičům a sdílím tak příběh s milovanou Luckou. Jsem člověk, který se moc neptá lidí, ptám se Vesmíru…andělů, sebe. A přesto se vyskytly situace a podněty, kterým jsem nerozuměla a potřebovala pomoct, chtěla jsem je řešit a hlavně dořešit. Lucku znám….důvěřuji jí i Životu a má mysl je připravená a otevřená….. A tak jsem jí zavolala a začaly jsme pracovat. Poprosila jsem o radu v jedné situaci s naší Eliškou a požádala o obrázek pro ni, pro její duši a krásné tělo, aby jí i nám připomínal a podporoval na její cestě. A ještě jsem požádala o komunikaci pro našeho chlapečka Adriana, kde jsem potřebovala pochopit jeho zdravotní problém. Lucka mi navrhla obrázek s komunikací pro Adriánka a já souhlasila. A děly se věci….Tím, že jsem požádala o pomoc, jsem s pomocí Lucky na nevědomé úrovni byla jí podporována a více se tak ponořila do komunikace s našimi dětmi. Do této doby jsem nikdy nekomunikovala s jejich dušemi, vždy jsem jen cítila, ale nepracovala s tím…. A to byl nádherný zážitek pro mne, jsem za to moc Lucce a Vesmíru vděčná. V době, kdy se obrázky a komunikace s dětmi tvořila…jsem vnímala změny, zkusím to popsat slovy….otevřela se vrátka…a my mohli společně vykročit dál…Já se zklidnila a lépe viděla a též děti. Adrian se mi měnil před obličejem, jeho výraz v obličeji…v chování…i můj muž to vnímal. A při předání obrázků dětem…děti koukaly, vědomě pozorovaly a měly plno otázek typu… Eliška: jak to Lucka kreslila? To znám, odpověděla. Já to tušila, říká, že něco chystáte, četla si výklad k obrázku..pozorovala ho…byl to nádherný zážitek je-ji pozorovat. A Adrian…ten měl obrázek dokončit sám – bylo to ve spojení s dokončováním věcí v Životě….šel hned a dokreslil to. Obrázky jim visí u postýlek a září a připomínají jejich cestu.. A já od té doby byla schopná díky komunikaci pochopit a dořešit, co jsem cítila, že je třeba. Jsem za to moc a moc vděčná a děkujíííííí, nejen já.

Michaela, maminka Elišky, Adriánka a Boríska

Už rok si připadám, že žiju v epizodě seriálu Doktor House, kolem syna se od narození pořád něco děje po zdravotní stránce, diagnóza žádná a problémů plno. Klasická medicína potřebuje tabulky a naše dítě jim nesedí ani v těch zdravých ani nemocných. Začala jsem se po mnoha vyšetřeních orientovat na alternativní možnosti řešení našich problémů a shodou okolností jsem narazila přes článek na Facebooku na Lucii. Po přečtení dalších článků jsem jí napsala email a dohodly jsme se, že kreslení i komunikace stojí za vyzkoušení. Mockrát jí děkuji za všechen čas na emaily, komunikaci i kreslení. Ačkoliv jsme se osobně nesetkaly, jsem z ní nadšená. Pokud jste se proklikali až sem, pokud čtete reference a máte chuť to zkusit, neváhejte. Lucie za vás vaše problémy nevyřeší, ani vám nedá návod. Dá vám něco daleko důležitějšího a cennějšího – ukáže vám směr, nabídne cestu, jak se z problémů dostat, otevře vám oči. Spousta z nás je neustále svazována tabulkami, myšlením, rozum převažuje nad srdcem, plníme úkoly, zavděčujeme se okolí. Chybí nám intuice. Lucie je velmi moudrá, milá žena a rozhodně její pohled na svět by měl inspirovat co nejvíce lidí. Jsem moc ráda, že jsme se „seznámily“ a jsem jí neskutečně vděčná za pomoc.

Lucie, maminka Pepči

O velké pomoci paní Lucie jsem se dozvěděla od mojí milé kamarádky a jsem za to moc ráda. Poprosila jsem paní Lucii o namalování intuitivního obrázku nejprve pro mne a potom i pro manžela. Vše, co Lucie nacítila, tak neuvěřitelně sedělo, až jsem se zezačátku zalekla. Po docela krátké době jsme oba zjistili, že všechny problémy, strachy a starosti pomalu vyprchávají, o zdravotní stránce ani nemluvím. Díky Lucii se vydáváme tím správným směrem k uzdravení sami sebe a děkujeme jí za její citlivý, milý, láskyplný a vždy povzbuzující přístup.

Lucie a Toník, rodiče Kristýnky

Tuto nejmilejší osobu, Lucii, znám od útlého dětství, a i když momentálně žiji v daleké cizině, tak naše přátelství stále jen kvete. Požádala jsem Lucii o obrázek vztahující se k mému zdraví, protože ne-moc, nemít moc nad svým životem, už nechci řešit ex post léky a antibiotiky. Hledám řešení v sobě a v mé mysli. Intuitivně jsem požádala Lucii o pomoc a poprosila o radu a namalování intuitivního obrázku. Obrázek a energie do něj vložená a její nacítěná doporučení sedí jak poklice na hrnec:-) Už nyní mé tělo ví, že je vše v pořádku, že vše se vydává správným směrem k uzdravení. Luci, mockrát ti děkuji za veškerou pomoc a vloženou lásku do mé cesty k moci.

Katka, maminka Adámka

V případě, že máte ještě nějaký dotaz, napište mi na e-mail: mourovatykuba@gmail.com

Na základě vašeho problému se domluvíme, která služba je pro vás nejvhodnější.

S láskou Lucie Vlachopulosová