Telepatická komunikace

Nemůžete se domluvit se svým dítětem?

Telepatická komunikace neboli vnitřní komunikace je komunikace beze slov. Komunikující strany nemusí být ve stejnou chvíli na stejném místě. Probíhá jako napojení našich duší na stejnou vlnu. Díky tomu můžeme společně zmírňovat nebo ještě lépe odstraňovat hradby mezi dospělými a dětmi.

Ceny služeb:

  • TELEPATICKÁ KOMUNIKACE (s přepisem do wordu): 600 – 900 Kč/25 – 35 eur
  • BALÍČEK SLUŽEB ZAHRNUJÍCÍ TELEPATICKOU KOMUNIKACI, ZALAMINOVANÝ OBRÁZEK S VÝKLADEM a poštovné v rámci České republiky: 1500 – 1950 Kč/62 -74 eur

Obrázky zasílám Českou poštou.

Poštovné na Slovensko: 4 eur

Máte pochybnosti? Prozradím vám, s jakými obavami mě lidé kontaktují

Co když s vámi moje dítě nebude chtít mluvit?
Nemusíte mít obavy. Telepatickou komunikaci si klidně představte tak, že sedím s vaším dítětem v jedné místnosti. Bude mluvit, jen když samo bude chtít. Je to komunikace jako každá jiná a je potřeba spolupráce obou stran. Děti i zvířata bývají z komunikace nadšené. Je to jejich přirozený způsob komunikace a jejich oči září, když na ně někdo mluví jejich jazykem.

Co když mu „vlezete“ do hlavy?
Můžu vás uklidnit, zásahu hodného křečka v noční košili opravdu nejsem schopná.

Co potřebuji já od vás?

Vaše svolení
S dětmi komunikuji jen se svolením jejich rodičů, se zvířaty jen se svolením majitele zvířete.

Ochotu a touhu spolupracovat
Vaše touha a snaha změnit věci k lepšímu je pro úspěch celého procesu naprosto zásadní.

Fotografii
Na moji e-mailovou adresu (mourovatykuba@gmail.com) zašlete prosím kvalitní fotografii osoby, se kterou budu komunikovat. Je potřeba, aby bylo osobě vidět do očí.

Celé jméno, datum narození a místo bydliště osoby, se kterou budu komunikovat

Otázky, na které se chcete dané osoby zeptat

Slova těch, kteří mých služeb využili, vydají za tisíc těch mých…

Na Lucii jsem narazila náhodou pomocí odkazu na internetu a zrovna v té době jsem řešila problémy se synkem. Říkala jsem si, že jsem už vyzkoušela hodně „bláznivých“ věcí, ale tohle je teda snad největší úlet. Ale přišlo mi to dobré. Opatrně jsem nadhodila věc manželovi, jestli souhlasí. No zaťukal si na čelo, ale vyzkoušeli jsme… Nastínila jsem situaci a sepsala si otázky. Některé záměrně ochuzené. A se strachem jsem očekávala odpovědi. To, co mi od Lucie přišlo, jsem částečně očekávala, asi jsem něco tušila a rozhodně jsem věděla, že většina těch věcí jde za mnou…Hodně nám to pomohlo. A když jsem to zpracovala, nechala jsem Lucii komunikovat i se sebou. V otázkách pro mě jsem se soustředila, abych neprozradila Lucii vůbec nic a zároveň se dostala k jádru věci. Všechno, co mi Lucie poslala, odkrývalo to, co jsem já záměrně před ní ukryla a dávalo úžasné odpovědi. Ty věci prostě nemohla vědět, neznáme se, nikdy jsme se nepotkaly. Jsem strašně za tuto zkušenost ráda. Pracuji na sobě, asi konečně nazrála ta vhodná doba. Vím, že je ještě spousta práce přede mnou, ale snažím se posunout a telepatická promluva mi k tomu ohromně pomohla. Takže obrovský dík Lucko! A všem, kdo si budete také ťukat na čelo a pochybovat o své příčetnosti, doporučuji, zkuste to bez předsudků, třeba Vám to také bude dávat smysl…

Alena, maminka Euniky a Jendy

Milí rodičové, jestli čtete tyto řádky, tak naprosto vím, jak se cítíte. Já si připadala jako na rozcestí, kde stojí ukazatel. Jeden směr říká: Tohle je naprosto bláznivé. To nám nepomůže. Tomu nevěřím. A druhá říká: Ale co když je to tak. Co když to opravdu funguje. Zkus to. Asi víte, kterou cestou jsem se dala já. Měla jsem problém, že má 3,5 letá Hanička v noci plakala, až to šlo někdy do záchvatů pláče. Bála jsem se to řešit s doktorkou, protože jsem nechtěla dcerku vystavovat lékařům a lékům. Manžel věřil, že jde o noční běsy a okolí tvrdilo, že prožívá, co zažije za den. Mě to ale nesedělo a vnitřně mě to trápilo a bolelo. Ale Lucce jsem potřebovala nejdříve uvěřit. Tak jsme se dohodly a komunikovala nejprve se mnou. Při přečtení mé komunikace jsem plakala a cítila jsem naprosté štěstí a stoprocentní víru v to, co právě čtu. Donutilo mě to nad tím popřemýšlet a uklidit si nejdřív v sobě staré rány. Stále na sobě pracuji a je to úžasná cesta sebepoznání. Teď už věřím, a za tu víru děkuji Lucce. Pak dostala Lucka svolení a promluvila si s Haničkou. Krásnější rozhovor jsem nečetla a i můj skeptický manžel uznal, že na tom něco je a že to, co Lucka doporučuje, zkusíme. Hanička je úžasná malá princezna, a když jsem se jí zeptala, jestli chce, abych s ní spala, byla moc šťastná. Po chvilce u snídaně řekla, že ji mrzí, jak se chovala, a to mě dostalo. Brečela jsem jí v náručí. Holt je něco mezi nebem a zemí a nemá cenu o tom přemýšlet. Děkuji mému osobnímu andělu Marcely, že mi dala na Lucku kontakt, děkuji sobě, že jsem překonala strach a dala šanci neznámému, a nevýslovně děkuji Lucce.

Lenka, maminka Haničky a Vašíka

Som moc stastna, ze som stretla tak uzasneho laskyplneho cloveka ako je Lucka! Lucka mi nakreslila intuitivny obrazok a telepaticky komunikovala so mnou a s mojim synom, aby mi pomohla najst odpovede na otazky, ktore ma trapili a na ktore som nevedela najst odpovede sama. Synove odpovede ma totalne polozili na kolena a dojali ma k slzam, co tak maly cloviecik dokaze vycitit a ako hlboko vidi do mna. Teraz je uz len cisto na mne ako sa k tomu postavim a ako nalozim so svojim zivotom aby sme mohli byt obaja stastny a spokojny a hlavne ja! Dakujem krasne vesmiru, ze mi poslal k sebe Lucku a pravdaze dakujem Lucke tiez. Si moja inspiracia!

Jarka, maminka Sebastiana

Lucka bola akýmsi len potvrdením toho, čo som cítila sama, ale nakoľko si ešte úplne neverím, potrebovala som to počuť aj od niekoho druhého. Odpovede na otázky, ktoré som si kládla boli naprosto rovnaké, Lucka krásne nacítila čo vo mne je a čo ma trápi. Pomohla mi pochopiť pár vecí a hlavne som si uvedomila, že je na čase si začať veriť. Všetky odpovede máme v sebe ale niekedy nás len brzdí strach a preto ich nemôžeme nájsť tak ako by sme chceli.

Patricia, maminka Patrika, Mii a Lei

Mile mamicky, oteckovia, alebo ti ktori sa snazite viac porozumiet svojim detom, rada by som sa s vami podelila o skusenost s Luckou a jej schopnostami. Ako to uz v zivote byva, k Lucke som sa dostala nahodou, alebo mozno to ani az taka nahoda vlastne nebola – po udalostiach z poslednych dni, prestavam verit na nahody, ale podme poporiadku… Som mamickou dvoch deti, dcerka ma 3,5 a syncek 1rok. Posledne mesiace som mala pocit, ze si s dcerkou viac a viac nerozumieme, nech pristupujem akokolvek, jej reakcie a spravanie ma vzdy zaskocili a bohuzial castokrat aj vyviedli z miery, bola som z toho nestastna ja aj ona. Citila som, ze nieco robim zle, vnutorny hlas mi nasepkaval, ze treba nieco spravit, aby som nasla cestu k svojej dcerke. Hladala som riesenia a pomoc vsade kde sa da, citala som knihy o vychove, rozpravala sa s inymi mamickami, absolvovala nejake prednasky, hladala odpovede na internete…. z jednej stranky som sa preklikavala na druhu, az som nasla rozhovor s Luckou ohladom bezplienkovej metody. Nakolko aj ja som tuto metodu pouzivala a stale pouzivam pri svojich detoch, zacala som citat. Luckine mile slova, plne lasky a porozumenia ma velmi zaujali a tak som patrala dalej, aby som sa o tejto milej osobke dozvedela viac. Okrem ineho, som zistila, ze Lucka vie komunikovat so zvieratami i ludmi na dialku a vedela by nam mozno pomoct…. Zeby nahoda? Nevahala som a napisala jej. Jej mila odpoved mi dodala odvahu a dohodli sme sa ako dalej… Nachystala som si otazky a cakala na vysledok. Odpovede mojej dcerky ma dohnali k slzam, k slzam dojatia i stastia zaroven, uistili ma, ze dcerka je v poriadku, ze je to vesele a stastne dieta, ale ….. bol spravny aj moj vnutorny hlas, ze nieco nie je v poriadku, so mnou, potvrdilo sa mi, ze moje dieta ma zrkadli a ze ak chcem pomoct svojej dcerke, musim najskor pomoct sebe a az potom budeme stastne obe. Vdaka Lucke som sa vydala na cestu sebauzdravenia a aj ked je to este dlha cesta, verim, ze bude mat stastny koniec. Velka vdaka, mila Lucka.

Mirka, maminka Terezky a Simonka

O službách Lucie jsem se dozvěděla od mojí dobré kamarádky, která jich využila (konkrétně komunikaci se svou dcerkou) a byla moc spokojená. Sama jsem se na Lucku obrátila. Daly jsme dohromady pár otázek pro mou 2,5letou dceru a já už jen netrpělivě čekala na odpovědi. Vše do sebe krásně zapadalo a popisovalo naši situaci doma. Změny, které vzešly z odpovědí z komunikace a které jsme doma zavedly, měly u malé Sofinky úspěch a vedly k větší pohodě. Po této osobní zkušenosti jsem si od Lucky nechala ještě nakreslit obrázek na léčení dětství. Lucka je moc milá, citlivá, ochotná a nám rozhodně její služby pomohly.

Viky, maminka Sofinky

Milé maminky, ráda bych se s vámi podělila o mou zkušenost se službami Lucie. Intuice mi velela, že bych mohla se svou malou dcerkou komunikovat sama, vždyť v těhotenství jsme to dělaly často, ale převládaly u mě obavy, jestli to dokážu. Nebyla jsem si sebou jistá, zda odpovědi, které získám, jsou opravdu od mé dcerky, nebo si je sama namlouvám. Dozvěděla jsem se o Lucii, která komunikuje se zvířaty a s dětmi, a tak mě napadlo, že se spojíme a vyzkoušíme i moje schopnosti. Dcerce jsme jednoho večera daly obě čtyři stejné otázky a ráno jsme s úžasem zjistily, že se naše odpovědi shodují. Děkuji Lucii, že mi dala sebedůvěru a nyní komunikuji s dcerkou běžně sama. Je úžasné, jak komunikace funguje. Naposledy jsme takto telepaticky komunikovaly, když měla dcerka teplotu. Počkala jsem, až usne, a pak jsme si povídaly o tom, co ji trápí. Hodně věcí jsme si vysvětlily a já v tu chvíli cítila, jak jí v mé ruce chládne její ručička. Po vyspání byla bez teploty, naprosto zdravá.

Marcela, maminka Karolínky a Marijánky

S dcerkou jsem komunikovala již v těhotenství, ale až do oslavy jejích prvních narozenin jsem si naivně myslela, že naše komunikace je pouze jednostranná. Díky okolnostem jsem si uvědomila, že i dcerka se mi snaží často něco sdělit, bohužel já však zatím nejsem schopna rozumět všemu, co mi říká. Naštěstí jsem v pravý čas poznala Lucku, která mi pomohla ve velmi, pro mě, důležité situaci. Dva dny před oslavou dceřiných prvních narozenin dcerka z ničeho nic onemocněla. Narodila se v létě, tudíž žádné sychravé počasí, a já řešila dilema, zda víkendovou oslavu rušit nebo ne. Požádala jsem Lucku, zda by se jí zeptala, co se děje, proč onemocněla, a já dostala jasnou odpověď. Vše, co mi dcera vzkázala, byla pravda. My jsme si s manželem její slova a přání vzali k srdci, dcera se do dvou dnů uzdravila a společně jsme si o víkendu užili narozeninovou oslavu v rodinném kruhu. Všichni tři jsme vzájemně cítili, že vše je tak, jak si naše dcera přála a bylo to znát i na jejím spokojeném chování. Jsem si jistá, že bez Lucčiny pomoci by průběh oslavy vypadal úplně jinak a za to ti, Lucko, ještě jednou s manželem moc děkujeme! A já osobně hlavně za povzbuzení k vzájemné komunikaci se svou dcerou.

Ivana, maminka Natálky

Moje doporučení:

Komunikaci doporučuji ve většině případů doplnit intuitivním obrázkem se vzkazem. Obrázek dotváří komunikaci například s dítětem a osvětluje to, co při komunikaci dítě nedovede přesně pojmenovat (např. příčiny nemocí).

V případě, že máte ještě nějaký dotaz, napište mi na e-mail: mourovatykuba@gmail.com

Na základě vašeho problému se domluvíme, která služba je pro vás nejvhodnější.

S láskou Lucie Vlachopulosová