Chcete svému dítěti pomoci k uzdravení?

Toužíte uzdravit sami sebe?

Chcete objevit příčinu svých problémů?

Intuitivní kresba převádí na papír emoce, vztahy, zdraví a různá témata, která těžko převádíme do slov.

Můžete si ji představit jako jakýsi neviditelný telefon, který vás spojí s vaší duší nebo nejvyšší formou vědomí.

Zázračné spojení, které přináší odpovědi na vaše otázky, posílá léčivé paprsky a pomáhá plnit vaše přání.

Díky tomu můžete porozumět sami sobě, svým dětem i zvířecím přátelům.

Ceny služeb:

Ceny služeb:

  • OBRÁZEK KRESLENÝ PASTELKAMI – zalaminovaný A4: 500 Kč/19 eur
  • OBRÁZEK KRESLENÝ PASTELKAMI – zalaminovaný A4 S VÝKLADEM: 1100 – 1300 Kč/44 – 52 eur

Poštovné zalaminovaných obrázků:

  • V rámci České republiky: 80 Kč
  • Poštovné na Slovensko: 130 Kč/5 eur

Přečetli jste si o telepatické komunikaci a intuitivním obrázku
a pořád nemáte jasno, jaký je v nich rozdíl?

Intuitivní kresba

Obrázek se vzkazem vám řekne, „jak to je“… Navíc v sobě obrázek ponese energii, která celý proces uzdravení nebo pochopení nastartuje.

Telepatická komunikace

Komunikace je rozhovor a díky němu pochopíte, „jak to vidí“ osoba, se kterou komunikuji. Dostanete odpovědi na otázky z pohledu vašeho dítěte, psa nebo svého vnitřního dítěte.

Chcete vědět, jak pracovat s hotovým obrázkem?

S takto vzniklým obrazem je možné pracovat různě, podle intuice. Na zalaminovaném obrazu je možné například nabíjet vodu ve sklenici a následně pít. Já osobně doporučuji vystavit si obraz na takové místo, na kterém ho často uvidíte, nebo do ložnice, kde vám bude dělat společnost v době spánku.

Co potřebuji já od vás?

S dětmi komunikuji jen se svolením jejich rodičů, se zvířaty jen se svolením majitele zvířete.

Vaše touha a snaha změnit věci k lepšímu je pro úspěch celého procesu naprosto zásadní.

Na moji e-mailovou adresu (info@lucievlachopulosova.cz) zašlete prosím kvalitní fotografii osoby, se kterou budu komunikovat. Je potřeba, aby bylo osobě vidět do očí.

Na moji e-mailovou adresu (info@lucievlachopulosova.cz)společně s fotografií.

Pro tvorbu intuitivních obrazů je možné zadat téma, na které chcete obraz vytvořit, například: zlepšení vztahů, zdraví, pomoc v situaci, s projektem apod. Není to ale nezbytně nutné. Zadání pro intuitivní obraz může být obecné. V takovém případě se vymalují přesně ty energie, které člověk nebo zvíře potřebuje.

lucie 2

Moje doporučení

V případě, že máte ještě nějaký dotaz, napište mi na e-mail: info@lucievlachopulosova.cz.

Na základě vašeho problému se domluvíme, která služba je pro vás nejvhodnější.

S láskou Lucie Vlachopulosová

Kontaktujte mě

Eliška, maminka
Read More
Podělím se s vámi o svůj příběh. Moje známá mi vyprávěla o paní Lucii, která jí pomohla uzdravit pejska. Představa, že má pejsek v boudě nalepený obrázek, byla pro mě docela úsměvná, ale řekla jsem si proč ne. V tu dobu jsem s dcerou řešila dlouhodobé zdravotní problémy, byla léčena pro astma (dávky léků se stále zvyšovaly), problémy s kašlem byly trvalé, nejhorší to bylo když onemocněla, bohužel zdravá v té době vydržela max.5 dní. A úplně nejhorší byly noci, nespala dcera ani my, každou noc jsme se děsili toho, co zase bude. Vyzkoušeli jsme spousty různých alternativ, ale bez úspěchu. Paní Lucii jsme zkusili jako další možnost. Po „komunikaci“ mi pětiletá dcera začala (pro mě s naprostým údivem) vyprávět věci, která sama nikdy a nikde neslyšela. Byly to informace naprosto osobní, které jsem sdělila jen paní Lucii. Pro mě to byl důkaz, že nějaká komunikace mezi nimi opravdu proběhla. Kromě toho má dcerka vystavený krásný obrázek. Ale proč to vše píšu, dcera už je třetí měsíc úplně bez léků na astma, nemá nejmenší problém, žádný kašel a prodělanou virózu zvládla s přehledem a taky bez léků. Každý večer si s manželem říkáme, jak je to nádherné, když náš andílek krásně a klidně spí celou noc a my samozřejmě s ním 🙂 Takže paní Lucii patří opravdu velké poděkování.
Alena, maminka Euniky a Jendy
Read More
Na Lucii jsem narazila náhodou pomocí odkazu na internetu a zrovna v té době jsem řešila problémy se synkem. Říkala jsem si, že jsem už vyzkoušela hodně „bláznivých“ věcí, ale tohle je teda snad největší úlet. Ale přišlo mi to dobré. Opatrně jsem nadhodila věc manželovi, jestli souhlasí. No zaťukal si na čelo, ale vyzkoušeli jsme… Nastínila jsem situaci a sepsala si otázky. Některé záměrně ochuzené. A se strachem jsem očekávala odpovědi. To, co mi od Lucie přišlo, jsem částečně očekávala, asi jsem něco tušila a rozhodně jsem věděla, že většina těch věcí jde za mnou…Hodně nám to pomohlo. A když jsem to zpracovala, nechala jsem Lucii komunikovat i se sebou. V otázkách pro mě jsem se soustředila, abych neprozradila Lucii vůbec nic a zároveň se dostala k jádru věci. Všechno, co mi Lucie poslala, odkrývalo to, co jsem já záměrně před ní ukryla a dávalo úžasné odpovědi. Ty věci prostě nemohla vědět, neznáme se, nikdy jsme se nepotkaly. Jsem strašně za tuto zkušenost ráda. Pracuji na sobě, asi konečně nazrála ta vhodná doba. Vím, že je ještě spousta práce přede mnou, ale snažím se posunout a telepatická promluva mi k tomu ohromně pomohla. Takže obrovský dík, Lucko! A všem, kdo si budete také ťukat na čelo a pochybovat o své příčetnosti, doporučuji, zkuste to bez předsudků, třeba Vám to také bude dávat smysl…
Petra
Read More
Je mi veľkým potešením, že môžem napísať moju skúsenosť s takou milou, úžasnou osôbkou akou Lucia je. Neviem ani vyjadriť svoju vďačnosť, kontaktovať ju bolo to najlepšie, čo som mohla pre seba spraviť. Pri dlhodobých zdravotných problémoch som prešla rôznymi terapiami, prečítala som nespočetné množstvo kníh, pracovala na sebe, ale nevedela som to najdôležitejšie, čo mi Lucia ukázala jej intuitívnou kresbou a odpoveďami na moje otázky. Našla som vďaka tomu spôsob ako sa so sebou spojiť, ako obnoviť toto spojenie, ako nájsť lásku, ktorú som k sebe nedokázala cítiť, ako si venovať tú pozornosť, ktorá mi toľko chýbala. Lucia mi dala úžasné nástroje a dary, ktoré mi doteraz chýbali, ďakujem každý deň, že som tento krok spravila a konečne cítim, že som na správnej ceste (ktorá bola dovtedy predo mnou skrytá) a všetko v živote mi dáva hlbší zmyseľ. Na Luciu som sa mohla obrátiť, pomáhala mi keď som si nevedela rady, bolo cítiť, že jej záleží na tom, aby som jej slovám rozumela a uberala sa správnym smerom. Vesmír mi Luciu zoslal, keď som už nevedela, čo mám so sebou ďalej robiť, keď som bola zúfalá a nešťastná a nevidela som žiadne východisko. Z celého srdca jej ďakujem a prajem všetkým, aby našli v sebe toľko krásy a bezpodmienečnej lásky, ktorú som v sebe vďaka Lucii objavila ja.
Lenka, Luboš a Miuška
Read More
Paní Lucii jsem vyhledala kvůli naší kočičce, která se bojí lidí a bývá často vystresovaná. Hledala jsem proto odborníka na telepatickou komunikaci. Nemohli jsme natrefit na nikoho lepšího než na paní Lucii. Poté co pro naší kočičku nakreslila obrázek s komunikací, tak jsme ji začali konečně rozumět i po té vnitřní duchovní stránce. Naše vztahy se prohloubily a já konečně vím, co se nám snažila celou dobu říct. Po neuvěřitelných výsledcích s naší kočičkou jsem paní Lucii poprosila o nakreslení obrázku s výkladem i pro mě a pro mého manžela. Každý v sobě nosíme nějaký splín nebo nevyřešený problém, se kterým si neumíme v danou chvíli poradit nebo mu plně porozumět. Již od prvního e-mailu jsem cítila z paní Lucie obrovskou lásku a porozumění. Je možná zvláštní, že se to dá poznat jen z e-mailu, ale opravdu to tak je. Vždy jsem se na její zprávy těšila. Odpověď mi přišla vždy rychle a i hotové intuitivní obrázky jsem brzy obdržela. Po prvním přečtení osobního výkladu jsem měla slzy v očích. Připadalo mi, že vše co o mně napsala, vlastně někde hluboko uvnitř sebe vím, ale potřebovala jsem to dostat na povrch. Jen díky pomoci paní Lucie jsme si s manželem uvědomili a pochopili jsme, co se v nás odehrává. Na vše jsme dostali jasnou a výstižnou odpověď a to nejkrásnější na tom je, že veškeré problémy se jakoby samy začaly řešit bez naší vnější pomoci. Někdy stačí jen některé věci pochopit a dojde k jejich uzdravení. K paní Lucii cítím velikou úctu a především vděčnost. Není den, kdy bych ji uvnitř sebe neděkovala, co pro nás udělala. Vždy se na ni ráda a s důvěrou obrátím. Děkuji!!!
Kateřina, maminka Adámka
Read More
Z celého srdce bych chtěla poděkovat Lucii za její pomoc při mé přípravě k porodu. Žijí v zahraničí a bylo mi doktory oznámeno, že můj porod chtějí vyvolat a doporučí mi vzít epidural. Tento můj první porod jsem si vysnila jako přirozený a bez jakýchkoliv medikamentů. Takže v tuto chvíli jsem začala ztrácet půdu pod nohama a panikařit. Nevěděla jsem, jak s touto situací naložit. Požádala jsem Lucii o obrázek, který by nastínil samotný porod a jeho přípravu. Lucie byla naprosto úžasná, obrázek došel ještě v daný den a přesně seděl na to, co Adámek, náš ještě nenarozený syn, komunikoval směrem ke mně. Vybral si tento den a tuto cestu, Lucie mi vše s obrázkem objasnila…a mně se v hlavě všechny ty strachy a pochybnosti o téhle cestě začaly ztrácet. Pochopila jsem Adámka, proč si vybral právě tento způsob příchodu na svět a s naprostým respektem a láskou jsem tento způsob přijala. Lucie byla naším spojovatelem a komunikátorem mezi námi, nastavila mi klid v duši a naprostou důvěru v sama sebe. Adámka vyslechla se vším všudy. Pochopila jsem, že místo rozladění a strachu může být za vyvolávaný porod vděčná. Luci, opravdu ještě jednou moc s Adámkem děkujeme za úžasný porod. Hned bych si ho dala ještě jednou. 🙂
Iva, maminka dvou dětí
Read More
Lucku osobně neznám, nikdy jsme se neviděly a nevěděla o mně nic. Řešila jsem to, že moje roční holčička se motoricky nevyvíjí podle tabulek a v roce ještě nechodí. Poslala jsem Lucce otázky a Lucka mi zpracovala jak telepatickou komunikaci s dcerkou, tak intuitivní kresbu. Vše, co jsem se dozvěděla, mi dalo obrovský smysl, dostala jsem odpovědi a uklidnila jsem se. Dcerka je druhorozená. Mám ještě tříletého synka – s tím jsme stále jak na pupeční šňůře. Rozumíme si, známe se a opravdu vnímám, že jsme spolu. S dcerkou to bylo jiné. Pořád jsem měla pocit, že ne a ne se k ní pořádně dostat. Po datech od Lucky jsem vše pochopila a náš vztah se změnil. Jednak naše holčička začala dělat intenzivnější pokroky a za druhé konečně vnímám, že náš vztah je bez bariér – je to super pocit! To mě vedlo k tomu, abych poslala Lucce otázky i pro sebe. Řeším celý život tělo. Dostalo se mi hodně osobních odpovědí a nasměrování. Jsem za to moc vděčná, protože mi to dalo porozumění sobě samé i mé minulosti. Lucko, chci Ti moc poděkovat, ráda Tě doporučím dále (již se stalo :-)) a určitě se na Tebe zase obrátím.
Lenka, maminka Haničky a Vašíka
Read More
Milí rodičové, jestli čtete tyto řádky, tak naprosto vím, jak se cítíte. Já si připadala jako na rozcestí, kde stojí ukazatel. Jeden směr říká: Tohle je naprosto bláznivé. To nám nepomůže. Tomu nevěřím. A druhá říká: Ale co když je to tak. Co když to opravdu funguje. Zkus to. Asi víte, kterou cestou jsem se dala já. Měla jsem problém, že má 3,5 letá Hanička v noci plakala, až to šlo někdy do záchvatů pláče. Bála jsem se to řešit s doktorkou, protože jsem nechtěla dcerku vystavovat lékařům a lékům. Manžel věřil, že jde o noční běsy a okolí tvrdilo, že prožívá, co zažije za den. Mě to ale nesedělo a vnitřně mě to trápilo a bolelo. Ale Lucce jsem potřebovala nejdříve uvěřit. Tak jsme se dohodly a komunikovala nejprve se mnou. Při přečtení mé komunikace jsem plakala a cítila jsem naprosté štěstí a stoprocentní víru v to, co právě čtu. Donutilo mě to nad tím popřemýšlet a uklidit si nejdřív v sobě staré rány. Stále na sobě pracuji a je to úžasná cesta sebepoznání. Teď už věřím, a za tu víru děkuji Lucce. Pak dostala Lucka svolení a promluvila si s Haničkou. Krásnější rozhovor jsem nečetla a i můj skeptický manžel uznal, že na tom něco je a že to, co Lucka doporučuje, zkusíme. Hanička je úžasná malá princezna, a když jsem se jí zeptala, jestli chce, abych s ní spala, byla moc šťastná. Po chvilce u snídaně řekla, že ji mrzí, jak se chovala, a to mě dostalo. Brečela jsem jí v náručí. Holt je něco mezi nebem a zemí a nemá cenu o tom přemýšlet. Děkuji mému osobnímu andělu Marcely, že mi dala na Lucku kontakt, děkuji sobě, že jsem překonala strach a dala šanci neznámému, a nevýslovně děkuji Lucce.
Lucie, maminka Pepči
Read More
Už rok si připadám, že žiju v epizodě seriálu Doktor House, kolem syna se od narození pořád něco děje po zdravotní stránce, diagnóza žádná a problémů plno. Klasická medicína potřebuje tabulky a naše dítě jim nesedí ani v těch zdravých ani nemocných. Začala jsem se po mnoha vyšetřeních orientovat na alternativní možnosti řešení našich problémů a shodou okolností jsem narazila přes článek na facebooku na Lucii. Po přečtení dalších článků jsem jí napsala email a dohodly jsme se, že kreslení i komunikace stojí za vyzkoušení. Mockrát jí děkuji za všechen čas na emaily, komunikaci i kreslení. Ačkoliv jsme se osobně nesetkaly, jsem z ní nadšená. Pokud jste se proklikali až sem, pokud čtete reference a máte chuť to zkusit, neváhejte. Lucie za vás vaše problémy nevyřeší, ani vám nedá návod. Dá vám něco daleko důležitějšího a cennějšího – ukáže vám směr, nabídne cestu, jak se z problémů dostat, otevře vám oči. Spousta z nás je neustále svazována tabulkami, myšlením, rozum převažuje nad srdcem, plníme úkoly, zavděčujeme se okolí. Chybí nám intuice. Lucie je velmi moudrá, milá žena a rozhodně její pohled na svět by měl inspirovat co nejvíce lidí. Jsem moc ráda, že jsme se „seznámily“ a jsem jí neskutečně vděčná za pomoc.
Michaela, maminka Elišky, Adriánka a Boríska
Read More
S radostí se přidávám k rodičům a sdílím tak příběh s milovanou Luckou. Jsem člověk, který se moc neptá lidí, ptám se Vesmíru…andělů, sebe. A přesto se vyskytly situace a podněty, kterým jsem nerozuměla a potřebovala pomoct, chtěla jsem je řešit a hlavně dořešit. Lucku znám….důvěřuji jí i Životu a má mysl je připravená a otevřená….. A tak jsem jí zavolala a začaly jsme pracovat. Poprosila jsem o radu v jedné situaci s naší Eliškou a požádala o obrázek pro ni, pro její duši a krásné tělo, aby jí i nám připomínal a podporoval na její cestě. A ještě jsem požádala o komunikaci pro našeho chlapečka Adriana, kde jsem potřebovala pochopit jeho zdravotní problém. Lucka mi navrhla obrázek s komunikací pro Adriánka a já souhlasila. A děly se věci….Tím, že jsem požádala o pomoc, jsem s pomocí Lucky na nevědomé úrovni byla jí podporována a více se tak ponořila do komunikace s našimi dětmi. Do této doby jsem nikdy nekomunikovala s jejich dušemi, vždy jsem jen cítila, ale nepracovala s tím…. A to byl nádherný zážitek pro mne, jsem za to moc Lucce a Vesmíru vděčná. V době, kdy se obrázky a komunikace s dětmi tvořila…jsem vnímala změny, zkusím to popsat slovy….otevřela se vrátka…a my mohli společně vykročit dál…Já se zklidnila a lépe viděla a též děti. Adrian se mi měnil před obličejem, jeho výraz v obličeji…v chování…i můj muž to vnímal.A při předání obrázků dětem…děti koukaly, vědomě pozorovaly a měly plno otázek typu… Eliška: jak to Lucka kreslila? To znám, odpověděla. Já to tušila, říká, že něco chystáte, četla si výklad k obrázku..pozorovala ho…byl to nádherný zážitek je-ji pozorovat. A Adrian…ten měl obrázek dokončit sám – bylo to ve spojení s dokončováním věcí v Životě….šel hned a dokreslil to. Obrázky jim visí u postýlek a září a připomínají jejich cestu.. A já od té doby byla schopná díky komunikaci pochopit a dořešit, co jsem cítila, že je třeba. Jsem za to moc a moc vděčná a děkujíííííí, nejen já.
Mirka, maminka Terezky a Simonka
Read More
Mile mamicky, oteckovia, alebo ti ktori sa snazite viac porozumiet svojim detom, rada by som sa s vami podelila o skusenost s Luckou a jej schopnostami. Ako to uz v zivote byva, k Lucke som sa dostala nahodou, alebo mozno to ani az taka nahoda vlastne nebola – po udalostiach z poslednych dni, prestavam verit na nahody, ale podme poporiadku… Som mamickou dvoch deti, dcerka ma 3,5 a syncek 1rok. Posledne mesiace som mala pocit, ze si s dcerkou viac a viac nerozumieme, nech pristupujem akokolvek, jej reakcie a spravanie ma vzdy zaskocili a bohuzial castokrat aj vyviedli z miery, bola som z toho nestastna ja aj ona. Citila som, ze nieco robim zle, vnutorny hlas mi nasepkaval, ze treba nieco spravit, aby som nasla cestu k svojej dcerke. Hladala som riesenia a pomoc vsade kde sa da, citala som knihy o vychove, rozpravala sa s inymi mamickami, absolvovala nejake prednasky, hladala odpovede na internete…. z jednej stranky som sa preklikavala na druhu, az som nasla rozhovor s Luckou ohladom bezplienkovej metody. Nakolko aj ja som tuto metodu pouzivala a stale pouzivam pri svojich detoch, zacala som citat. Luckine mile slova, plne lasky a porozumenia ma velmi zaujali a tak som patrala dalej, aby som sa o tejto milej osobke dozvedela viac. Okrem ineho, som zistila, ze Lucka vie komunikovat so zvieratami i ludmi na dialku a vedela by nam mozno pomoct…. Zeby nahoda? Nevahala som a napisala jej. Jej mila odpoved mi dodala odvahu a dohodli sme sa ako dalej… Nachystala som si otazky a cakala na vysledok. Odpovede mojej dcerky ma dohnali k slzam, k slzam dojatia i stastia zaroven, uistili ma, ze dcerka je v poriadku, ze je to vesele a stastne dieta, ale ….. bol spravny aj moj vnutorny hlas, ze nieco nie je v poriadku, so mnou, potvrdilo sa mi, ze moje dieta ma zrkadli a ze ak chcem pomoct svojej dcerke, musim najskor pomoct sebe a az potom budeme stastne obe. Vdaka Lucke som sa vydala na cestu sebauzdravenia a aj ked je to este dlha cesta, verim, ze bude mat stastny koniec. Velka vdaka, mila Lucka.
Lucie a Toník, rodiče Kristýnky
Read More
O velké pomoci paní Lucie jsem se dozvěděla od mojí milé kamarádky a jsem za to moc ráda. Poprosila jsem paní Lucii o namalování intuitivního obrázku nejprve pro mne a potom i pro manžela. Vše, co Lucie nacítila, tak neuvěřitelně sedělo, až jsem se zezačátku zalekla. Po docela krátké době jsme oba zjistili, že všechny problémy, strachy a starosti pomalu vyprchávají, o zdravotní stránce ani nemluvím. Díky Lucii se vydáváme tím správným směrem k uzdravení sami sebe a děkujeme jí za její citlivý, milý, láskyplný a vždy povzbuzující přístup.
Jarka, maminka Sebastiana
Read More
Som moc stastna, ze som stretla tak uzasneho laskyplneho cloveka ako je Lucka! Lucka mi nakreslila intuitivny obrazok a telepaticky komunikovala so mnou a s mojim synom, aby mi pomohla najst odpovede na otazky, ktore ma trapili a na ktore som nevedela najst odpovede sama. Synove odpovede ma totalne polozili na kolena a dojali ma k slzam, co tak maly cloviecik dokaze vycitit a ako hlboko vidi do mna. Teraz je uz len cisto na mne ako sa k tomu postavim a ako nalozim so svojim zivotom aby sme mohli byt obaja stastny a spokojny a hlavne ja! Dakujem krasne vesmiru, ze mi poslal k sebe Lucku a pravdaze dakujem Lucke tiez. Si moja inspiracia!
Patricia, maminka Patrika, Mii a Lei
Read More
Lucka bola akýmsi len potvrdením toho, čo som cítila sama, ale nakoľko si ešte úplne neverím, potrebovala som to počuť aj od niekoho druhého. Odpovede na otázky, ktoré som si kládla boli naprosto rovnaké, Lucka krásne nacítila čo vo mne je a čo ma trápi. Pomohla mi pochopiť pár vecí a hlavne som si uvedomila, že je na čase si začať veriť. Všetky odpovede máme v sebe ale niekedy nás len brzdí strach a preto ich nemôžeme nájsť tak ako by sme chceli.
Viky, maminka Sofinky
Read More
O službách Lucie jsem se dozvěděla od mojí dobré kamarádky, která jich využila (konkrétně komunikaci se svou dcerkou) a byla moc spokojená. Sama jsem se na Lucku obrátila. Daly jsme dohromady pár otázek pro mou 2,5letou dceru a já už jen netrpělivě čekala na odpovědi. Vše do sebe krásně zapadalo a popisovalo naši situaci doma. Změny, které vzešly z odpovědí z komunikace a které jsme doma zavedly, měly u malé Sofinky úspěch a vedly k větší pohodě. Po této osobní zkušenosti jsem si od Lucky nechala ještě nakreslit obrázek na léčení dětství. Lucka je moc milá, citlivá, ochotná a nám rozhodně její služby pomohly.
Viky, maminka Sofinky
Read More
O službách Lucie jsem se dozvěděla od mojí dobré kamarádky, která jich využila (konkrétně komunikaci se svou dcerkou) a byla moc spokojená. Sama jsem se na Lucku obrátila. Daly jsme dohromady pár otázek pro mou 2,5letou dceru a já už jen netrpělivě čekala na odpovědi. Vše do sebe krásně zapadalo a popisovalo naši situaci doma. Změny, které vzešly z odpovědí z komunikace a které jsme doma zavedly, měly u malé Sofinky úspěch a vedly k větší pohodě. Po této osobní zkušenosti jsem si od Lucky nechala ještě nakreslit obrázek na léčení dětství. Lucka je moc milá, citlivá, ochotná a nám rozhodně její služby pomohly.
Marcela, maminka Karolínky a Marijánky
Read More
Milé maminky, ráda bych se s vámi podělila o mou zkušenost se službami Lucie. Intuice mi velela, že bych mohla se svou malou dcerkou komunikovat sama, vždyť v těhotenství jsme to dělaly často, ale převládaly u mě obavy, jestli to dokážu. Nebyla jsem si sebou jistá, zda odpovědi, které získám, jsou opravdu od mé dcerky, nebo si je sama namlouvám. Dozvěděla jsem se o Lucii, která komunikuje se zvířaty a s dětmi, a tak mě napadlo, že se spojíme a vyzkoušíme i moje schopnosti. Dcerce jsme jednoho večera daly obě čtyři stejné otázky a ráno jsme s úžasem zjistily, že se naše odpovědi shodují. Děkuji Lucii, že mi dala sebedůvěru a nyní komunikuji s dcerkou běžně sama. Je úžasné, jak komunikace funguje. Naposledy jsme takto telepaticky komunikovaly, když měla dcerka teplotu. Počkala jsem, až usne, a pak jsme si povídaly o tom, co ji trápí. Hodně věcí jsme si vysvětlily a já v tu chvíli cítila, jak jí v mé ruce chládne její ručička. Po vyspání byla bez teploty, naprosto zdravá.
Ivana, maminka Natálky
Read More
S dcerkou jsem komunikovala již v těhotenství, ale až do oslavy jejích prvních narozenin jsem si naivně myslela, že naše komunikace je pouze jednostranná. Díky okolnostem jsem si uvědomila, že i dcerka se mi snaží často něco sdělit, bohužel já však zatím nejsem schopna rozumět všemu, co mi říká. Naštěstí jsem v pravý čas poznala Lucku, která mi pomohla ve velmi, pro mě, důležité situaci. Dva dny před oslavou dceřiných prvních narozenin dcerka z ničeho nic onemocněla. Narodila se v létě, tudíž žádné sychravé počasí, a já řešila dilema, zda víkendovou oslavu rušit nebo ne. Požádala jsem Lucku, zda by se jí zeptala, co se děje, proč onemocněla, a já dostala jasnou odpověď. Vše, co mi dcera vzkázala, byla pravda. My jsme si s manželem její slova a přání vzali k srdci, dcera se do dvou dnů uzdravila a společně jsme si o víkendu užili narozeninovou oslavu v rodinném kruhu. Všichni tři jsme vzájemně cítili, že vše je tak, jak si naše dcera přála a bylo to znát i na jejím spokojeném chování. Jsem si jistá, že bez Lucčiny pomoci by průběh oslavy vypadal úplně jinak a za to ti, Lucko, ještě jednou s manželem moc děkujeme! A já osobně hlavně za povzbuzení k vzájemné komunikaci se svou dcerou.
Pavla Polymnia, průvodkyně psích souvislostí a vztahu se psem, www.pavlapolymnia.cz
Read More
Miluji pastelky a barvy. Telepatie a intuice mě vždy přitahovala. Před prvním přečtením e-booku Intuitivní kresbou k sobě sama i k druhým jsem ovšem netušila, jaký poklad právě “držím v rukách.” Lucie mě přirozeným způsobem a srozumitelně zasvětila do tajů citlivého a silného nástroje. Dokázala jsem tak překonat počáteční pochyby a strachy a začala prvním obrázkem. Moc mi pomohl způsob naladění před kresbou. Velmi jsem ocenila její vlastní zkušenosti a zkušenosti ostatních. E-book zodpovídá na všechny otázky, která vás v průběhu napadnou. A jako třešinkou na dortu je pracovní sešit, který je součástí e-booku. Úžasně kreativní, inspirující a obohacený o další skvělé informace. Cítím velikou vděčnost za to, že jsem se stala součástí takového klenotu. E-book bych doporučila všem, kteří se zajímají o telepatii a intuici a hledají otázky a odpovědi u sebe samých, protože získají neocenitelný nástroj.
Dagmar Hradská, www.dasahradska.cz
Read More
Chci Lucii z celého srdce poděkovat. To ona mi ukázala, jakou má intuitivní kresba velkou moc. Mám to velké štěstí, že se známe osobně. A tak jsem mohla pozorovat, s jakým zaujetím, pílí, pozorností kreslila a hledala odpovědi, když naše rodiny společně trávily dovolenou. V té době jsem to pouze zkoušela. Trochu jsem si s tím hrála. Bylo to zajímavé. Žádné extra výsledky, ale také mě ta touha kreslit neopouštěla, tak jsem v tom pokračovala. Mám tendenci zkoušet, co funguje mým přátelům, ale ne vše mi v mém životě zůstane. Kresba zůstala. V prvotním období mi velmi pomáhala zvládat emočně náročné situace, které jsem měla se svou dcerou. Uvolnění a klid, které jsem po kreslení cítila, mi bylo velkou odměnou. A také kompasem, že ta cesta, po které jdu, je správná. Postupem času jsem se osmělovala, kreslila více a více na různá témata a najednou jsem zjistila, že mi k obrázku přichází i básně. To ony se staly potvrzením toho, co Lucie píše ve svém e-booku Intuitivní kresbou k sobě sama i k druhým. Svým příkladem dokládám, že vše, co Lucie píše v e-booku Intuitivní kresby je nadmíru pravdivé. Tak moc, že se to může zdát až neuvěřitelné, jak něco tak jednoduchého a prostého může přinést do života tak neobyčejné dary. To že si nyní důvěřuji, naslouchám sama sobě, svým pocitům, nacházím odpovědi na své otázky, za to vše Lucii vděčím. To ona mi byla vzorem v tom, co všechno dokáže intuitivní kresba přinést do života. A jsem vděčná svému vedení, že bylo vytrvalé a ukázalo mi tu neuvěřitelnou rozmanitost kresby a jejích darů. Přeju Vám na této barevné cestě hodně štěstí a lásky. Protože to, o čem jsem hluboce přesvědčena, je to, že to dokáže úplně každý. Mám možnost zažívat na kruzích intuitivní kresby, které Lucie vede, že ať přijde kdokoli, bez jakékoli zkušenosti, vždy se dokáže spojit se sebou, kreslit a dostávat odpovědi, které potřebuje. Tak pokud chcete, pusťte kresbu do svého života a on už nikdy nebude stejný. 🙂
Jitka Brabcová, www.adopce-donaha.infoblog.cz
Read More
Knihu o intuitivní kresbě od Lucie jsem přečetla jedním dechem. Je zajímavá, pro mě také moc přínosná. Poctivě jsem postupovala podle návodu, jak intuitivně kreslit. Nikdy jsem kreslit neuměla, takže mě moc překvapilo, jak snadné bylo podle návodu postupovat a dělat své první kresby. U některých se mi dokonce zdařilo ihned i nacítění. Intuitivní kresba mě díky tomu úplně pohltila a já se těšila, kdy zase budu moct sednout k pastelkám a kreslit! Děkuji za rozšíření obzorů a možností, jak vnímat svět kolem sebe!
Previous
Next

Lucie Vlachopulosová | © Copyright 2022 |