Kniha Duhové přátelství je na světě! A k ní dárek pro vás zdarma!

Ahoj!

Tak jsem konečně na světě. Trvalo mi to tři roky, ale myslím, že jsem se povedla. 🙂

Vyprávím totiž příběh o přátelství. Opravdovém…

Povím vám o dvou kamarádkách, Duhovečce a Světlance. Jedna bydlí na Zemi a druhá v nebi. Tedy než z nebe spadne.

Jak a kdy se dostane zpátky? Podaří se jí to? A stojí o to vůbec?

Prozradím nejen to, ale mnohem víc.

Určitě vás potěší krásné ilustrace, které do mě nakreslila jedna úžasná holčička. Moc mi sluší. Navíc u mě najdete prázdné stránky. To abyste do mě mohli kreslit taky (malí i velcí!) a vytvořit tak svoji jedinečnou knihu, kterou nenajdete nikde jinde na celé Zemi. A ani v nebi.

Pokud si mě objednáte, vezmu s sebou na cestu přítele. Je jím dárek v podobě sady patnácti kartiček s myšlenkami z mých stránek.

Jestli chcete, abych vám dělala radost už na Vánoce, objednejte si mě co nejdřív, nejlépe do týdne. To víte, zrodila jsem se do rodiny jen pár dní před miminkem, tak ať se stihnu sbalit na cestu a dorazit včas.

Zajímá vás, co o mně řekli první čtenáři? Jejich slova mě moc potěšila. Tady je reakce jedné z nich…

Mám ráda pohádky a pohádkové příběhy. Zvláště ty, v kterých je ukryta hluboká moudrost a pochopení života. Poetický – něžný příběh o velkém přátelství mezi Světlankou a duhovou vílou mě nesmírně dojal. A od té doby, když je mi smutno nebo se cítím sama a opuštěná, což se někdy stane každému, i dospělému, tak si vzpomenu na duhovou vílu. Mám ji totiž ukrytou v srdci. A pak stačí jen srdce otevřít, ona se na mě usměje a já cítím, jak je mi na světě lehce a radostně. A totéž přeji i vám, milí malí čtenáři, ať vás příběh potěší a dodá odvahy a moudrosti vnímat svět radostně a s láskou.

Iveta Dušková, herečka

Objednat si mě můžete tady.

Těším se na vás!

Vaše kniha Duhové přátelství

Sdílet článek

Share on facebook
Facebook
Lucie Vlachopulosová

Lucie Vlachopulosová

Specializuji se na telepatickou komunikaci a komunikaci pomocí intuitivních obrázků a pomáhám ostatním, aby porozuměli nejen dětem, ale především sami sobě.

Můj příběh...

Nejnovější příspěvky

malý tyran

Malý tyran

Jednoho máme doma. Teda minimálně se tak jmenuje kniha v naší knihovně, kterou jsem nikdy nečetla. Mám pocit, že podle měřítka některých lidí bychom jednoho malého

Lucie Vlachopulosová | © Copyright 2022 | Patrikorsak.cz |