Ztratili jste něco? Zeptejte se sami sebe PROČ.

Před pár dny jsem řešila záležitost ohledně ztraceného pasu s jednou úžasnou maminkou Pavlou. Svůj problém vylíčila takto:

V úterý mám s dcerou letět do Čech a dcera někam zašila její pas. Neznáš nějaké komunikační fígle?

Nazlobilo ji, že našla nějakou malou knížečku s její fotkou v mých věcech. Bohužel neví, kam ho dala.

Poradila jsem jí, aby si zkusila s dcerou kreslit stejně, jako to popisuji v článku Kreslíš, kreslím, kreslíme aneb Pomozte dětem skrze kresbu.

Maminka s dcerkou kreslily, ale pas se na označeném místě nenašel. Reakce maminky byla: K sakru, proč to nefunguje, když tomu věřím? Když své dceři věřím?

13139191_1269985066345303_4151974915657238105_n

Někdy prostě věci nevyřešíme, dokud nepřijdeme na to, proč se nám dějí!

Jen tak pro zajímavost jsem položila sama sobě otázku, zda ptát se na ztracený pas je ještě v pořádku.

Vzápětí přišla odpověď. Hned jsem věděla, proč se pas ztratil. Mamince jsem napsala jen: Zkus se zeptat sebe sama, proč se pas ztratil.

Během dne přišla odpověď!

Maminka mi napsala: Právě mi v kuchyni u vaření přišla odpověď. Polilo mne teplo a jasný pocit, že to je ono!

Musela jsem si prostě dokázat, že jet před odletem na návštěvu  600 km daleko a zase zpět je jasný průšvih! To já jsem podvědomě zařídila, aby se ztratil. Moje milovaná dcera se jen stala nástrojem.

Napsala jsem mamince svůj pohled a z jednotlivých dílků jsme složily celý obraz! Byl jasný a čistý!

Nalezly jsme hlavní příčinu toho, proč se pas ztratil!

Napsala mi:

Jo, jo, tak nějak začínám vnímat ty momenty, kdy to je správně a kdy špatně. Je skvělé, že teď vím, že se mohu zeptat sama sebe a najít pravou příčinu. 🙂 Je zvláštní, že je mi teď už úplně jedno, že ten pas nemám. 🙂 Řešení mám, tak to tak mělo být. Asi jsem si tohle měla uvědomit.
Moc hezky jsi mi to vše napsala.

Maminka pochopila, že nalezení pasu pro ni není priorita číslo 1. Situace se dá vyřešit i jinak. Ale ten ztracený pas pro ni teď má hodnotu mnohem vyšší. Tak to bývá, když pochopíme, co nám události ukazují, stejně jako v mém případě měla nevyčíslitelnou hodnotu zmrzlina za deset korun.

13164242_1269981489678994_2520126336654196413_n

Ztratil se vám pas a vy řešíte, co dál?

  • Chcete najít pouze pas? V tom případě kontaktujte psa s vynikajícím čichem. Odborníkem na vztah a komunikaci se psem je právě zmiňovaná maminka Pavla Polymnia.
  • Chcete najít skutečnou příčinu problému? Pak se na mě s důvěrou sobě vlastní můžete obrátit. 🙂
  • Pokud chcete najít pas a přesto požádáte o pomoc mě, a navíc se budete tvářit, že hledáte skutečnou příčinu, možná nakonec budete zklamaní. Ale i takové zklamání po jisté době přináší cenné ovoce.

Sdílet článek

Share on facebook
Facebook
Lucie Vlachopulosová

Lucie Vlachopulosová

Specializuji se na telepatickou komunikaci a komunikaci pomocí intuitivních obrázků a pomáhám ostatním, aby porozuměli nejen dětem, ale především sami sobě.

Můj příběh...

Nejnovější příspěvky

malý tyran

Malý tyran

Jednoho máme doma. Teda minimálně se tak jmenuje kniha v naší knihovně, kterou jsem nikdy nečetla. Mám pocit, že podle měřítka některých lidí bychom jednoho malého

Lucie Vlachopulosová | © Copyright 2022 | Patrikorsak.cz |